zaten ilk oyun sarmamış da bilmiyorum incelemesini

Admin

Administrator
Staff member
yayınladık mi o zaman yayınlamadı ama PlayStation 3'te baktığımı hatırlıyorum Yani bu ne diye işte Ax almamıştı Bu bir yandan en büyük başarısızlıklardan biri sayılıyor rivayete göre 75 milyon dolar görmüyorlar bu oyuna 0 dönüş Hatta bir de şey bir Amerika'da bir eyalet inmemiş çektin mi de onu ortak etmişler oynar nasıl kafalılar artık adamlar sonra tuttular paramız nereye gitti diye çünkü hani deli gibi para görmüşler Hayır bir şey de var bu oyun şimdi süreye uyduruyorum Tam hatırlamıyorum Ama 2 haftada tane mi ne satmış

aslında hani deli satmış Hani süreyle şey yaparsan işte 10 günde mi tanesi 62 haftada mı 7 milyonu tane satmış Süper bir şey ama işte Hani yatırımcılar diyorlar ki para nereye gitti işte şey oldu böyle mahkemeler ve dava açtı O şey diye bir eyalet zaten Sen Amerika'da dava açtı falan filan bunun yapımcılarına Bizim paramız nereye gitti bahsettiğiniz diğer Çünkü yapımcı da şeyi çok açık diyemiyor yani bu kadar parayı bu oyunun neresini harcadın hani şey olsa Hani büyük bir durum mum gibi bir şey olsa Hani açık benim nasıl belki ama

hani Kingdoms of amalur dan 75 milyon dolar neresinde gitti çok şey yapamıyorlar bu böyle hani bilgisayar oyunları tarihinde ilginç bir olay yani gülünecek Bey çözülmeyecek bir oyun olarak kalmış da öyle kalmıştı bunu da yeniden yap kaybetmeyi herhalde hani böyle oturmuş dünyaları var ya biz Hani yeni bir şey yapacağız öyle for katılıyorum ismim demle şey neydi neydi hani biz yeni bir şey yapacağız yapacağız diye yola çıkıyorlar diye onu falan işe alıyorlar Yani tabii o 75 milyon dolar öyle gidiyor işte yıldızları iş alıyorlar falan

ama başarısız bir şey çıkıyor ortaya şey de var şimdi oyunu araştırıldığında şey de göreceksin Ya ben de işte oyunun delisiyim 5000 saat oynadım bilmem de diyen adam da var hani böyle hem açık dünya falan diyorum hani kimileride çıldırmış gibi insana çok doğru dokunmuş Ama daha çok insana hiç dokunulmamış işte o da yeniden yapılıyormuş Hani bu yeniden yapılma olayı öyle bir noktaya geldi ki artık başarılı başarısız ne bulurlarsa yapıyorlar herhalde şeyi ibooğlu kimse bir yandan yapmak yapmak istemez ya da şeyi Ora nere