yaşamak yani ister miyim yani niye isteyeyim ki

Admin

Administrator
Staff member
bilmiyorum Hani biz ayaklarımızı şeyde evde açımız koltukta olacak karne çok rahat olacağız Orada bir de şey vardı Şu şeysin uçakta uçağın her tarafı açık Çünkü o makineli tüfek Dinden ne var orada şey Normalde yolcu uçağında bak ne yazıyor -40° BİM'den ne yazıyor şeyde ekranda Arada sırada orada Uçak diyor hani şeyle montuna bilmem ne sarılıp görev yapıyorsun şeyini çıkarsan donarsın eldivenle çıkarsan elin donar ortamda tabii biz evde ortamda olmayacağız İkimiz de olmayacak ama hani bilemiyorum saat Hani biliyorsun zaten

simülasyon yapınca bir yanda oyuncuların işte uyduruyorum yüzde biri beğeniyor kitle Bir de bir yer diyorsun bir yüzde bir daha bir şeye bindi onbinde bileğinde Hedef ipten bilemiyorum Half Life alyx miydi arix miydi onunla herhalde en büyük şey mi yaşadı atılımını yaşadı geçtiğimiz haftalarda aylarda en büyük atılımını yaşadı hiç gitme oluşmaya başladı artık firmalarda işte Düzgün işler yaparlarsa geliştirecekler o git de yi genişlik Çağ'da daha güzel daha iyi kullanan oyunlar çıkacaktır Hani bir kere dönmeye başlarsa Epic

yazılacaktır Öyle bir şey vardı oynamadım ben ama öyle bir şey vardı tabii çok uygun Şimdi biz hepimiz yıllardır en çok acı çektiğimiz şey yani çok güzel simülatörler var falan ama öyle ekrana bakıyorsun işte hep öne bakıyorsun hep kafan sadece öne bakıyor ya da işte 90 derece sağa sola kafayı çeviriyorsun ama görüntü Hani öyle bir şekilde görüntü değişiyor yine senin kafan yine önde hep bunu işte aşabilmek için ne yaptılar işte tırrek ayar diye bir cihaz vardı sürekli işte teknolojiler Bunlar şeyde çıktı daha sonra bilgisayarlar gelişin Cennet

direkt ayağın yaptığı işi öyle yansıtıcı göz falan takmadan adamın yüzünü takip edeyim kamerayla öyle anlayayım diyen teknolojilerde çıktı ama işte olmuyor Tabii ki yani kimi meraklılar şey yaptı yan tarafa başka yana iki monitör daha koydu Hani sağ-sol feniş adayı yansıtabilmek için falan filan hani hep bir ne yapabiliriz nasıl Gerçek değil arttırabiliriz bakış açısını arttırabiliriz çabası ve çok güzel bir şey ama bir yarın kendisi emekliyor daha %100 olmuş değil ama ileride çok güzel olacak tabii ki kurulumu falan Eskiye göre çok