Tabii ki bunun bir cezası olmalı bir yandan da

Admin

Administrator
Staff member
bir şey var burada konuşmuştuk Şimdi orada yok etkinleştirme yetmiyor Çünkü diyor ki Google devam ediyor onları da çok bir anlamı yok kılar Doğrudur Doğrudur ama bir yandan da işte bu hizmetleri kullanmak istiyorsan açmak zorundasın Hani geçen hafta konuşmuştuk bulunduğum yerdeki hava hava durumunu öğrenmek istiyorum diyorsan yerini bildireceksin ki orada hava durumu gelsin sunucuda E o zaman da işte oluyor Evet öyle bir şey yok ya olmuyor birazcık öyle Hani bunu attı gelip dayanıyor ok Google özelliğini kullanmak soktu

Ben bunu Türkçesini bilmiyorum çeviremedim işe yararsa Neyi unuttun Seyfi açtı at Sevimli Dostlar alışverişte görsün işte su piknik alanı bu Rusya'nın sesi gibi bir şey tamam onu herkes biliyor Okey şeyi bilmiyorsun Hani başka bir yayından öyle olup olmadığını nereden bilecek işte o değil affet diye bir komut satırından uygulama kurma uygulaması yapmışlardı ama onu bir açık kaynak yazılım da pardon dingeç diye yaptılar açık kaynaklı yazılımdan bayağı bir fazlasıyla etsin vermişler ama hiç referans vermemişler ortaya çıktı işte Geçen hafta

konuşulmuş da şimdi şey yapmış hani özür dilemiyor Ama artık Hani Adamın adını şeyde eklemişler Biz Hani onda kullandık falan bir şeyler de demişler ama Ya kusura bakmayın da çocuk yapmış dönmemiş Neyse şey zaten hani Affet'in geliştiricisi de şeye kızıyor da hani benim hiç benden bahsetmem işler ona kızıyordu Hani o hiç geçmiş yıllarda herhalde onun bölümü vardı farklı lisansları var ki resimde şey yapmıyorsun yani tamam istediği gibi kullansın ama benim adımı geçirsin adımı silmesin adımı geçirsin diyorsun kime lisansta dert

etmiyorsun Hadi başka birinin kullanmasına sana atıp da bulundukları sürece gösterdikleri sürecek kimin lisanslar hiçbir şeye karşıya alsın ne yaparsa yapsın satsın benim adımı silsin kendi adını yazsın paketleyip satsın ben hiçbirini umursamıyorum diye serbest bıraktığın lisans da var öyle çeşitli katmanları var açık kaynaklı sandığını Bu arkadaşla Açık Kaynak geliştiren birisi olarak Demek ki artık işte hangi lisansın kullanıyor bilmiyorum o şeyi çok takmamıştı yani benimkini kullandılar bahsetmem işler bile diye üzülüyordu