olacak galiba Ama hani dijital mi olacak nasıl

Admin

Administrator
Staff member
falan büyük belirsizlikler var Dolayısıyla Bayağıdır planlara aksattı Telefoncular Eylül ayında ifa olacak konuşmuştuk ama anne hala o da şey kimseyi tatmin edebilmiş değil Yani ne firma ne ziyaretçi ne basın tarafında nasıl olacak kişi 1000 kişi yazacağız diyorlar falan daha çok net lidya'da uçuşlar şeyler tam açılacak mı o tarihe kadar herkese açılacak mı belli değil Dolayısıyla teknoloji Dünyası daha ne yapacağına karar veremedi bu sene bu sene ben şey beklemiyorum bu sene böyle bir Güdük desene olarak kalacak Eğer

hayatta kalmayı 5'er başarırsan teknoloji anlamında bu sene öyle kimse büyük bomba falan patlatmaz tahmin ediyor zaten bir şey oluyor Hemen erteliyor Aşk Aman gölgelenmesin falan filan diye öyle daha hani şey değil anlaşılmış değil meselelerim Nasıl olacağı nasıl devam edeceği O yüzden hani bu sene çok bir şey beklemeyelim bence sen oğlum erkekle şimdiye bir oyun oynadın mı ben oynamadım ama arkadaşlarım oynadı arkadaşlarım oynadığı strateji oyunudur bu çok büyük robotlar falan savaşır sonra fütüristik bir şeydir

bilim kurgu oyunudur arkadaşlarım oynuyordu ben hani bir kere falan yükleyip öyle Bu ne diye bakıp bakıp bırakmıştım galiba am 90 dereceydi galiba görüş açısı öyle O beni sarmayan bir özelliği vardı yanılıyor olabilirim beni çok bir şey kalmamıştı ya hani konuşuyoruz falan izometrik birazcık 3/4 falan şeydir Ama bu tam 90 dereceydi galiba bana şey gelmiş çünkü orada pek görsellik azalıyor Hani şimdi robot süper robot yaptım falan böyle dimdik kafadan bakınca yani 3 tane kutu 2 tane kutu oluyor falan verme beni o yüzden sarmamış

da ama bu büyük oyunda Hani İkincisi de var mıydı Bilmiyorum bedava da bilmiyorum Tamam oldu da tamam bir bakarız ne kaçırmışız zamanında bir Bakmak isterim vet o zamanın şey oyunlarından the önemli oyunlarından the Sony Dede Microsoft Ada indirmeme diyelim işte yaza Merhaba mı diyelim de isim uyduruyorlar her seferinde Evet Hani ciddi oranda indirimler var İki platformda da 10 Solcular ve konsollarında mağazaları bir kontrol etsinler Yani tabii ki herkesi dahil anda çıkmak istediği için herkes bunaldığı için popüler