mekanlarda bir yoğunluk oluşacak bilemiyorum ben de

Admin

Administrator
Staff member
çıkmak istemiyorum düşünmüyorum ama bir yandan da nereye kadar sonuçta isteyen çıkacak maske şey diyeyim sadece bir bez parçası kağıt parçası değil takmak da hiç zarar yok hasta olmasanız da sakın sakın karizmanız lan da bir şey gitmez herkes takıyor artık şey de değil hani Vay Elif korkuyor takıyor falan da değil sonuçta şey bize hastalık şey değil ki hani fiziksel olarak güçlü ya da zayıf olman falan fark etmiyor hasta olmuyorsun ölüyorsun o yüzden hani takmak da ayıp bir şey yok Hiç olmazsa maskeyi takın indirmeyin

boynunuza indirmeyin dışarı çıkın yani çıkacaksınız Tabii ki ben Peki bu hafta da böyle düşün tabi bugün de birkaç saat içinde yüklenmiş olur o gündem Haftanın Ne sesi bu yine süper giderken Eğer altın çağını yaşıyor falan derken yine gidecek gidecek olaylar çıkmaya başladı andy'nin suçu yok anakartların halkı etmesi Çünkü anakart üreticileri her zaman yıllardır şu bench parklarda yüzde bir falan ileri çıkabilmek için minicik oynarlar şeylerle anakartta oynayabilecekleri şeylerle Ne yaparlar Mesela işte yüzme gelsin onu 199 ayarlar beesclover

Çünkü o şeyde yani o %100 n11 fark yaratır işte benchmarks A2 bu hani bu Ben galatların katmanları var anakart üreticisi Bunu niye yapıyor çünkü hep Sitesi abi işte bu Benchmark yapıp o birbirinin aynı chipset de aynı özellikte anakartları geldi karıştırıp işte birisinin diğerlerini ezdiğini falan iddia ediyor 5 fark yok aslında işte o daha iyi bilmem ne diye ol aynı şey yarıştırdık birini daha farklı buluyor tüketicide o daha farklı olana saldırıyor bu daha hızlıymış falan diye Dolayısıyla yayınlarım alıp da etmek için yayınlarında insanlara

ulaşacağını bildikleri için anakart üreticileri 486 demiyorum ama Pentium zamanından beri mimik mimik oynamaya çalışırlar böyle şeylerle falan küçük küçük oynamaya çalışırlar Şimdi de şöyle bir icat etmişler Remzi rayzen işlemciye hem de işlemci 100 uyduruyorum sayıları şimdi 100 watt çektiğini zannediyor şeyden ve bildiriyor sana 100 watt çekiyorum diyor ama olmak veriliyor işlemciye Çünkü ayemdi şöyle bir şey yapmış I'm bir bu işlemcinin güç tüketimini anakartı bırakmış anakartın üzerindeki sensöre bırakmış anakart üreticisi