ilerlemiş olsa da hala yani bir kulaklığı bırakmak

Admin

Administrator
Staff member
kadar bilgisayara basit olması lazım bir kutular var bir şeyler var 1 kablolar var kablolar var tablolar var onun böyle 11 kulaklık takıp çıkartmak kadar gittiğim akıcı kesintisiz olması lazım Çünkü şey değil hani bir doğru kullanıldığında oğlum bir alternatif yok Hani gerçekten işte uçakta sın her tarafa bakıyorsun baktığını görüyorsun hani bunun bir yerine geçen bir şey yok şu anda ya da işte oyunlar oynadık biz de geçmişte denedik Teknoseyir de Neydi o Grup Evin ne güzeldi hani ne güzeldi şu anda Hani o çok farklı bir şey sunuyor

şey gibi değil tiridi gözlük Tarik televizyona baktığımız falan işte şey değilsin kendin Tamam bir şey bakıyorsun Ama içinde hep bir şey saygısı var ya gözlüksüz daha mı iyiydi acaba Şu gözlüğü çıkarsam da şunu bir net güzel bir şekilde görsem falan hep bu soru işaretleri var kafanda ama bir Arda çok büyüktü ayrımlar varlığıyla yokluğu arasında Evet o yüzden hani sadece bak o kadar yeni konsoldan bahsettik bir tanesi de bir yer demedim demedi demedi Çünkü hala işlevi Yarın sorunları çözülmüş değil cihazların gücü ideal duruma gelmiş

değil onlar belki bir iki şeyde turda Hani ilk savaşında o şeye girmediler soba sonra belki bir gençleştirme konsolu gençleştirme turunda belki yine şey olur konusu gündeme gelir bir şey uydu olacaklardır komedyen kanka üzülme isterdim çıkış tarihi bugün Levent abi 5 Haziran Zaten Çarşamba söylemişti Bugün de oyun herkese açılıyor mağazası steam'den alacağım Ne tamam kaç paraymış 129 yine Hani 400 Neredeymiş yok Hadi bakalım müzikleri de aynıysa müzikleri bileşen tek tuşla eski haline döndürme var oyunun eskileri eski

perdelerden Bu nasıl okunuyor diyor ilimi diyeyim ne diyeyim işte kaplama yöntemi ile daha bir çizgi film grafikleri tarzı grafikleri ile ilgi görmüştü bayağı Gizem falan aldık da onu da yeniden yapıyorlarmış İşte o da yeniden geliyormuş Bu başka bu 13 bu gizemli falan bir oyun şey bunu da yeniden yapıyorlarmış bu sene galiba çıkıyor Domestos Bir de Kingdoms of amalur yeniden yapılıyormuş Evet bunu ben Teknosa'ya O şeyde Beylikdüzü'nde Sinanoba'da falan olduğumuz zaman hatırlıyorum bunu bizim oynadığımızı 2012'de Çıkmış