galiba Hani farklı platformlar için ayırdılar zannedersem

Admin

Administrator
Staff member
şimdi bakıyorum Evet Seyit kendi yani games4world ziyaret Onun altında comadoor falan diye şey var Hikayeler var Öyle ilginç şeyler var böyle bulunan oyunlar bulunamayan oyunlar falan filan değişik öyküler var kitabı da galiba kitabı çıkacak bu sene o şeyin oyun hikayeleri Hani Çarşıya Pazara tam gelmediler Bildiğim kadarıyla basın örnekleri var ortalıkta dolaşan onlar işte Önümüzdeki aylarda raflara yerleşir size e490 yongaseti ve 10 nesil işlemciler LG 1200 müydü soketi yeni soket o işlemciler raflara yerleşir e emziği d4000

beklentisi var zaizen Eğer hareket çok hani iyi gittiği için yeni Yonga setleri anakartlar falan filan sürekli bir Hareketlilik var tarafında ekran kartı tarafında bir dinginlik var yeni ürün yok yok hani şu aralar çıkacaktır ilgili şeyler Hazırlandı biliniyor en videoda zaten bayağı bir hazır Hem de Cephesi'nde de işte yok sürücünün içinde şeyi gözüktü dikin abinin adı yazıyor falan öyle bilgi kırıntıları düşüyor telefon Cephesi'nde büyüklerden hani orada telefon cephesinde büyük bir yavaşlama var aslında büyüklerde tane bir her hafta Not not 20 haberi

çıkartılıyor Çünkü geçenlerde de konuşmuştuk Ağustos ayında çıkacak gibi Samsung'un Oh işte hep yani her hafta bir haber uyduruyorlar kutusu görüldü şey ekranından Işık Yansa da onu çektik falan bir şeyler çıkıyor ama yine su telefon Cephesi'nde de ben seni Sessizlik var tam bir şey yok öyle hani çok hareketli günlerinde değil Windows 10 işte yeni sürümü çıktı için bin dostunun yeni sürümü artık şeye başladı yollamaya başladı Microsoft tarafından Hani bilgisayarınıza gelebilir güncelleme başlayabilir şaşırmayın Herkese aynı anda

olmuyor yani arkadaşınıza Bugün gelir Size gelmez ona da şaşırmayın Herkese aynı anda gelmiyor şey yazıyor işte yollamaya başladık sizin cihazı tam olarak Ben bekleyeceğim biraz uzun sürebiliyor ama sonra düzeliyor işte o öyle bir Hareketlilik var ama birazcık yaz şey geldi Hani yaz ve ABT sıcağın bastırmasıyla kesinlikle yavaşlaması Hüseyin Haziran ayında computex Normalde yapılıyordu o bilgisayar teknolojisi için önemli fuarda Hani anakart falan yongaseti bu şeyleri orada görürdüm bu sene o yok bilmiyorum Son baharda