şeyler çevirmiş asıl oyunun sahiplerini bırakmış

Admin

Administrator
Staff member
oyunu da ellerinden almış neler dönüyor işte iş bilmezsem kurtlar seni yiyor diyelim bir saat önce konuştuğumuz konular Hani bu meseleler konuşulması gerekirken Biz PlayStation falan muhabbeti yapmak istemedikten diyebilir her şey da haklı Hepsi de geçerli argümanlar Evet evet o şey var bu aralar nedense denk geliyor forza'nın bile şeyi ertelendi mevsim değişiyor yarakta bu hafta mevsim yine değişti de şey yapmadılar bu hafta gelmesi gereken güncelleme ertelendi onlarda da sorun çıkmış Son anda herkes bir

şeyleri erteliyor o kadar evden çalışıldı yine yetişmedi hiçbir şey yetişmedi fuardaki kadın bir haberi tam tamamını okuyabilirler güzel bir oyun programlama ve bek Aslında o b kafa açıyorlar bir dost bilgisi her bulup B capacitance de kapıda oyunda tabii böyle işte nokta bir uzantılı oyunun kardeşim aşı değil kaynak kodu falan çıkıyor sonra bir uzman onu derliyor kartuş ya bu ne soyunuz 8 binden de oyunu bir meraklı oturup o kaynak kodları falan oynuyor oluşturuyor tekrar derliyor şimdi de satacaklar mı şey ne yine Nintendo kartuşunu

üretip satacak da almış gelirini de işte ailesine o programcının ailesine sağlanacak şekilde üretip satacak sarmış güzel olmuş Hani hiç yoktan bir oyun var edilmiş ölüdür ezilmiş değişikliği durum olmuş şeyma da öyle birikim 64 için olanı var bir de galiba şimdi böyle genel olanı da çıktı Games that de var çıkmamış oyunlar sitesi böyle yani dergide görülmüş ekran görüntüleri çıkmış falan ama oyun hiç çıkmamış Onları Takip ediyorlar Kimisini buluyorlar kimi sizin Hani programda sınıf alan buluyorlar konuşuyorlar programcı diyor ki o

yoktu zaten diyor yani öyle trafikler yapılmış ders anlatım İşte o kadar oyun hiç olmadı diyor kimisinin Hani Adam diyor ki ya burada diyor benim işte 5000 tane diyor Bodrum'da disket var bir tanesinde var Gelin Ula biliyorsanız işinden bulun diyor Kimisi diyor ki ben ben o dosyaları kapattım benim bana öyle omuzlarıma motor beni uğraştırmayın diyor Hani hiç şey davranmıyor yardımcı davranmıyor ve her uyudun öyle bir şey var bir bakayım game-state verin olması lazım sitesinin adı Onu ilk başta siz komodorluğu sonra şey diye ayırdılar